آنتن مرکزی-فروش آنتن مرکزی-سیستم آنتن مرکزی-انتن مرکزی-دیجیتال ساینج-دیجیتال ساینیج-ویدیو وال

سیستم آنتن مرکزی

سیستم آنتن مرکزی برای دریافت تصاویر تلویزیونی یا تصاویر ویدئویی مانند دوربین مداربسته و انتقال آن به چندین گیرنده تلویزیونی بکار گرفته میشود و از مزایای آن میتوان به عدم شلوغی پشت بام با آنتن های مختلف،دریافت سیگنالهای مطلوب برای داشتن تصاویر شفاف، امکان استفاده از تجهیزات مختلف برای دریافت تصاویر بصورت یکپارچه و... اشاره کرد.

دیجیتال ساینج

دیجیتال ساینیج ( سیستم نمایش هوشمند ) فن آوری فرداست که به کمک آن می توانید تبلیغات اطلاعات مربوط به کالا یا خدمات خود و ... را به صورت فیلم متن عکس نوشته و ... به مخاطبان خود انتقال دهید و از آن به عنوان وسیله ای برای کسب درآمد بیشتر استفاده نمایید.

تلوزیون آی پی

تکنولوژي IPTV اين امکان را فراهم مي آورد که گردشگراني که در هتل ها مهمانند، بيماراني که دوره درمان خود را در بيمارستان ها سپري مي کنند و ساکنان مجتمع هاي مسکوني و تجاری با دنياي وسيعي از امکانات و قابليت ها روبرو شوند در واقع کاربران این سیستم قادرند در يک مجموعه بي شمار از فيلم يا موسيقي به جستجو بپردازند.

مراقب اجناس تقلبی باشید

متاسفانه مدتیست با خبر شدیم، افراد سود جویی که در همه زمینه های ممکن دست از سودجویی و طمع بر نداشته، به بازار سیستم های تلویزیونی و آنتن مرکزی نیز وارد شده و برخی از محصولات اف تی ای، یکی از معدود برند هایی که هنوز نمونه تقلبی برای آن در بازار موجود نبود را نیز از الطاف خود بی بهره نگذاشته اند.

آنتن مرکزی

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت هاتف الکترونیک هوشمند با استفاده از کادری مجرب و متخصص در زمینه فروش سیستم آنتن مرکزی و تلویزیون کابلی و دیجیتال ساینج، نماینده رسمی شرکت های FTE اسپانیا و BrightSign آمریکا و Johansson بلژیک در ایران می باشد که توانسته با ارائه جدید ترین راه کارهای مبنی بر استاندارد روز سیستم های مدرن تلویزیونی، اعتماد بسیاری از مشتریان و همکاران گرامی را به خود جلب نماید. هدف ما در هاتف ایجاد بستر مناسب برای توسعه و تجهیز سیستمهای تلویزیونی و امکان استفاده بهتر از جلوه های بصری در جامعه می باشد.

آنتن مرکزی

آنتن مرکزی

با توجه به وجود اشخاص و شرکت های غیر متخصص و ناکارآمد در بازار، هاتف بر آن شد تا با تخصصی کردن بستر سیستم های تلویزیونی یکپارچه مشکلاتی همچون عدم نمایش تصویر مطلوب، بروز خطا و نقص فنی در طولانی مدت را رفع نموده و رسالت مشتری مداری را به انجام برساند.
هاتف تخصص خود را در طراحی و اجرای راهکارهای مناسب جهت استفاده در ساختمان های مسکونی ، هتلی، بیمارستانی و تجاری ارائه و با توجه به این دسته بندی کارشناسان مربوطه و مجرب خود را آماده خدمت رسانی و ارائه راهکار به مشتریان عزیز نموده است.

دیجیتال ساینج

دیجیتال ساینج

سیستم های نمایش هوشمند ( Digital Signage ) ( دیجیتال ساینج ), نوعی سیستم نمایش تلویزیونی است که خدماتی نظیر اطلاع رسانی به صورت چندرسانه ای (مولتی مدیا), نمایش کانال های تلوزیونی به صورت زنده, نمایش تبلیغات و اسپانسرینگ, معرفی محصولات, دریافت آخرین اخبار از طریق اینترنت و هزاران قابلیت دیگر را برای صاحبان خود به ارمغان می آورد.
این سیستم به دلیل کاهش هزینه تبلیغات, امکان استفاده از محتوا چندرسانه ای ( متن, تصویر و صدا ) و میزان تاثیر انکان ناپذیر آن بر روی مخاطبان, سیستم مذکور را از ارکان اصلی سیستم های اطلاع رسان خود می دانند.

 با رشد تکنولوژی های ارتباط تلوزیونی در جهان، هر روز شاهد شرکت هایی هستیم که به نوعی مدعی ارائه و اجرای این سیستم ها می باشند و از سوی دیگر کارفرمایانی که در این راستا دچار بحران عدم دستیابی به خواسته های موردنظر خود در زمینه نوع تجهیزات و اجرا شده اند که این امر باعث بوجود آمدن دیدگاه منفی نسبت به این سیستم ها شده است.
 شرکت هاتف الکترونیک توانسته با تکیه بر جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از تخصص برترین نیروهای فنی و مهندسی در زمینه تصویر و همچنین با تخصیص نمایندگی انحصاری قدرتمند ترین کمپانی های فعال در زمینه تصویر نظیرکمپانی FTE اسپانیا، BrightSign آمریکا و Johansson بلژیک، در زمینه تولید تجهیزات آنتن های مرکزی، تلوزیون کابلی، سیستم های نمایش هوشمند ( Digital Signage ) و IPTV، راهکارهایی برای گذر از این بحران ارائه نماید.
 ما توانسته ایم با نگاهی مهندسی شده در زمینه محاسبات سیستم های آنتن مرکزی، تلوزیون های کابلی، IPTV، سیستم های نمایش هوشمند (Digital Signage ) و همچنین با بکارگیـــری راهکارهای یکپارچــه سازی ( Total Solution ) کمپانی Fte Maximal ، مشکلات مربوط به عدم وجود تجهیزات با کیفیت و عدم انطباق آنها، را حل نماییم تا با ارائه صحیح این سیستم ها به کارفرمایان عزیز، گامی بزرگ در جهت رضایتمندی ایشان برداشته باشیم.
 بزرگترین مشکل آنتن های مرکزی و تلویزیون های کابلی، عدم استفاده از نقشه های کابل کشی و کابل های با کیفیت میباشد که این مسئله در صورتی که با دقت انجام شود میتواند تاثیر حیرت انگیزی در کیفیت نهایی پروژه مذکور و سطح رضایت مندی مشتریان داشته باشد و ما این مهم را در هاتف برای شما تضمین مینماییم.
 وجه تمایز هاتف با سایر شرکت های ارائه کننده سیستم های تصویری در این است که این شرکت علاوه بر بهره گیری از تیم فنی و مهندسی خبره و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و محصولات با کیفیت قادر است تا برای هر مشتری با توجه به نیازهای وی یک راهکار به خصوص با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت ممکن ارائه نماید.
 ما با در دسترس بودن برای مشتریان این تجربه را برای ایشان ایجاد می کنیم که هاتف یک دوست و پشتیبان همیشه بیدار است.

راه کارهای آنتن مرکزی

همکاران و شرکای تجاری

تماس با ما

اصفهان، خيابان بزرگمهر، چهار راه هشت بهشت

كوچه شهيد معيني، ساختمان صدرا، واحد 6

تلفن: 32656367-031

فكس: 32654381-031

ايميل: Info @ hutef . ir