آنتن مرکزی

آنتن مرکزی انتن مرکزی دیجیتال ساینج دیجیتال ساینیج فروش آنتن مرکزی آی پی تی وی تلویزیون هتلی تلویزیون بیمارستانی

سیستم های یکپارچه تلویزیونی

راه حل دائم مشکلات تصویر

شرکت هاتف الکترونیک هوشمند با ارائه سیستم های تلوزیــونـــــی یکپارچــــه و مهندسی شده با استفاده از راهکارهای جدید جهانی، لذت تماشا کردن را به خانه های شما باز می گرداند.

آنتن مرکزی

آنتن مرکزی برای دریافت تصاویر تلویزیونی یا تصاویر ویدئویی مانند دوربین مداربسته و انتقال آن به چندین گیرنده تلویزیونی بکار گرفته میشود و از مزایای آن میتوان به عدم شلوغی پشت بام با آنتن های مختلف،دریافت سیگنالهای مطلوب برای داشتن تصاویر شفاف، امکان استفاده از تجهیزات مختلف برای دریافت تصاویر بصورت یکپارچه و... اشاره کرد.

دیجیتال ساینج

دیجیتال ساینیج ( سیستم نمایش هوشمند ) فن آوری فرداست که به کمک آن می توانید تبلیغات اطلاعات مربوط به کالا یا خدمات خود و ... را به صورت فیلم متن عکس نوشته و ... به مخاطبان خود انتقال دهید و از آن به عنوان وسیله ای برای کسب درآمد بیشتر استفاده نمایید.

آی پی تی وی

تکنولوژي IPTV اين امکان را فراهم مي آورد که گردشگراني که در هتل ها مهمانند، بيماراني که دوره درمان خود را در بيمارستان ها سپري مي کنند و ساکنان مجتمع هاي مسکوني و تجاری با دنياي وسيعي از امکانات و قابليت ها روبرو شوند در واقع کاربران این سیستم قادرند در يک مجموعه بي شمار از فيلم يا موسيقي به جستجو بپردازند.

مراقب اجناس تقلبی باشید

متاسفانه مدتیست با خبر شدیم، افراد سود جویی که در همه زمینه های ممکن دست از سودجویی و طمع بر نداشته، به بازار سیستم های تلویزیونی و آنتن مرکزی نیز وارد شده و برخی از محصولات اف تی ای، یکی از معدود برند هایی که هنوز نمونه تقلبی برای آن در بازار موجود نبود را نیز از الطاف خود بی بهره نگذاشته اند.

آنتن مرکزی

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت هاتف الکترونیک هوشمند با استفاده از کادری مجرب و متخصص در زمینه فروش سیستم آنتن مرکزی و تلویزیون کابلی و دیجیتال ساینج، نماینده رسمی شرکت های FTE اسپانیا و BrightSign آمریکا و Johansson بلژیک در ایران می باشد که توانسته با ارائه جدید ترین راه کارهای مبنی بر استاندارد روز سیستم های مدرن تلویزیونی، اعتماد بسیاری از مشتریان و همکاران گرامی را به خود جلب نماید. هدف ما در هاتف ایجاد بستر مناسب برای توسعه و تجهیز سیستمهای تلویزیونی و امکان استفاده بهتر از جلوه های بصری در جامعه می باشد.

آنتن مرکزی

آنتن مرکزی

با توجه به وجود اشخاص و شرکت های غیر متخصص و ناکارآمد در بازار، هاتف بر آن شد تا با تخصصی کردن بستر سیستم های تلویزیونی یکپارچه مشکلاتی همچون عدم نمایش تصویر مطلوب، بروز خطا و نقص فنی در طولانی مدت را رفع نموده و رسالت مشتری مداری را به انجام برساند.
هاتف تخصص خود را در طراحی و اجرای راهکارهای مناسب جهت استفاده در ساختمان های مسکونی ، هتلی، بیمارستانی و تجاری ارائه و با توجه به این دسته بندی کارشناسان مربوطه و مجرب خود را آماده خدمت رسانی و ارائه راهکار به مشتریان عزیز نموده است.

تلویزیون آی پی

تلویزیون آی پی

IPTV به سیستم تلویزیونی گفته می شود که در بستر شبکه توزیع شده است، شبکه ای که در این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد همان شبکه ایست که برای استفاده اینترنت، رد و بدل کردن ایمیل ها و یا حتی سیستم تلفن مورد استفاده قرار می گیرد. تکنولوژی IPTV قابلیت یک سازمان را برای استفاده از شبکه برای استفاده بیشتر از نیازهای متداول خود افزایش می دهد.

دیجیتال ساینج

دیجیتال ساینج

سیستم های نمایش هوشمند ( Digital Signage ) ( دیجیتال ساینج ), نوعی سیستم نمایش تلویزیونی است که خدماتی نظیر اطلاع رسانی به صورت چندرسانه ای (مولتی مدیا), نمایش کانال های تلوزیونی به صورت زنده, نمایش تبلیغات و اسپانسرینگ, معرفی محصولات, دریافت آخرین اخبار از طریق اینترنت و هزاران قابلیت دیگر را برای صاحبان خود به ارمغان می آورد.
این سیستم به دلیل کاهش هزینه تبلیغات, امکان استفاده از محتوا چندرسانه ای ( متن, تصویر و صدا ) و میزان تاثیر انکان ناپذیر آن بر روی مخاطبان, سیستم مذکور را از ارکان اصلی سیستم های اطلاع رسان خود می دانند.

راه کارهای آنتن مرکزی

همکاران و شرکای تجاری

تماس با ما

اصفهان، خيابان بزرگمهر، چهار راه هشت بهشت

كوچه شهيد معيني، ساختمان صدرا، واحد 6

تلفن: 32656367-031

فكس: 32654381-031

ايميل: Info @ hutef . ir