آنتن مرکزی

پایگاه دانش تخصصی و پاسخ به سوالات متداول

مقالات تخصصی در زمینه انتن منازل مسکونی، تلویزیون هتلی، تلویزیون بیمارستانی و غیره، راهکار های جدید و با کیفیت شرکت هاتف الکترونیک در راستا افزایش کیفیت سیستم تلویزیون دیجیتال

دیجیتال ساینج چیست و چه تاثیری در مشاغل دارد؟

دیجیتال ساینیج ( سیستم نمایش هوشمند ) فن آوری فرداست که به کمک آن می توانید تبلیغات اطلاعات مربوط به کالا یا خدمات خود و ... را به صورت فیلم متن عکس نوشته و ... به مخاطبان خود انتقال دهید و از آن به عنوان وسیله ای برای کسب درآمد بیشتر استفاده نمایید.

آنتن مرکزی

شرکت هاتف، ارائه کننده راهکارهای تلویزیونی شامل آنتن مرکزی، تلویزیون هتلی، دیجیتال ساینج، تلویزیون بیمارستانی و... نماینده رسمی شرکت FTE و EK اسپانیا، BrightSign آمریکا و Johansson بلژیک در ایران می باشد که توانسته اعتماد بسیاری از مشتریان و همکاران گرامی را به خود جلب نماید. هدف ما در هاتف ارائه راهکار های یکپارچه تصویر برای ساختمان های مسکونی، هتل ها، بیمارستان ها و مراکز پر رفت و آمد عمومی و امکان استفاده بهتر از جلوه های بصری در جامعه می باشد.

آنتن مرکزی

ساختمان های پر جمعیت، جهت دریافت تصاویر تلویزیونی نیاز به نصب آنتن تلویزیون برای هر واحد دارند که با این روند، پشت بام، بالکن ها و پنجره ها زیبایی خود را از دست داده و دیگر فضای اضافه برای کاربری نخواهند داشت. این سیستم با ارائه بستری با کیفیت و با امکانات بسیار بیشتر از آنتن معمولی تلویزیون، باعث ارائه تصاویر با کیفیت برای ساکنین و سیستمی با دوام و ماندگار و بازگردانی زیبایی و کارائی مجموعه با جمع آوری تمامی گیرنده های اضافی تلویزیون خواهد بود.

آی پی تی وی

آی پی تی وی به سیستم تلویزیونی گفته می شود که در بستر شبکه توزیع شده، بستری که در این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد همان شبکه ایست که برای استفاده اینترنت، رد و بدل کردن ایمیل ها و یا حتی سیستم تلفن مورد استفاده قرار می گیرد. تکنولوژی IPTV قابلیت یک سازمان را برای استفاده از شبکه برای استفاده بیشتر از نیازهای متداول خود افزایش می دهد، جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک "اطلاعات بیشتر " کلیک فرمایید.

دیجیتال ساینج

دیجیتال ساینیج, نوعی سیستم تلویزیونی است که خدماتی نظیر نمایش محتوا چندرسانه ای, کانال های تلوزیونی به صورت زنده, تبلیغات و اسپانسرینگ, معرفی محصول, دریافت آخرین اخبار از طریق اینترنت و هزاران قابلیت دیگر را برای صاحبان خود به ارمغان می آورد. این سیستم به دلیل کاهش هزینه تبلیغات, امکان استفاده از محتوا چندرسانه ای ( متن, تصویر و صدا ) و میزان تاثیر انکار ناپذیر آن بر روی مخاطبان, سیستمی بی جایگزین و قدرتی مطلق برای مقاصد مختلف خواهد بود.

برخی از آخرین محصولات

هاتف در شبکه های اجتماعی