وبینار رایگان طراحی و نظارت بر آنتن مرکزی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره آموزشی آشنایی با طراحی و نظارت بر سیستم آنتن مرکزی ارائه شده توسط شرکت هاتف و ثبت نام در این دوره به لینک دپارتمان وبینار هندبوک مراجعه نمایید.

آنتن مرکزی

سوالات متداول و مقالات مربوطه

مقالات تخصصی در زمینه انتن منازل مسکونی، تلویزیون هتلی، تلویزیون بیمارستانی و غیره، راهکار های جدید و با کیفیت شرکت هاتف الکترونیک در راستا افزایش کیفیت سیستم تلویزیون دیجیتال

معرفی سیستم نمایش هوشمند یا دیجیتال ساینیج

دیجیتال ساینیج ( سیستم نمایش هوشمند ) فن آوری فرداست که به کمک آن می توانید تبلیغات اطلاعات مربوط به کالا یا خدمات خود و ... را به صورت فیلم متن عکس نوشته و ... به مخاطبان خود انتقال دهید و از آن به عنوان وسیله ای برای کسب درآمد بیشتر استفاده نمایید.

آنتن مرکزی

شرکت هاتف، با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه ارائه راهکارهای تلویزیونی، فروش آنتن مرکزی، تلویزیون هتلی، تلویزیون بیمارستانی و دیجیتال ساینیج، نماینده رسمی شرکت FTE اسپانیا و BrightSign آمریکا و Johansson بلژیک در ایران می باشد که توانسته با ارائه جدید ترین راه کارهای مدرن تلویزیونی، اعتماد بسیاری از مشتریان و همکاران گرامی را به خود جلب نماید. هدف ما در هاتف ارائه راهکار های یکپارچه تصویر برای ساختمان های مسکونی، هتل ها، بیمارستان ها و مراکز پر رفت و آمد عمومی و امکان استفاده بهتر از جلوه های بصری در جامعه می باشد.

آنتن مرکزی

ساختمان ها و مراکزی که جمعیت زیادی را در خود جای داده اند جهت دریافت تصاویر تلویزیونی، نیاز به نصب آنتن تلویزیون به ازای هر واحد خواهند داشت که با این روند، پشت بام ها، بالکن ها و پنجره ها زیبایی خود را از دست داده و دیگر فضای اضافه برای کاربری نخواهند داشت.
این سیستم با ارائه بستری با کیفیت و با امکانات بسیار بیشتر از آنتن تکی تلویزیون، باعث ارائه تصاویر بسیار با کیفیت برای ساکنین و سیستمی با دوام و ماندگاری بالا و بازگردانی زیبایی و کارائی مجموعه با جمع آوری تمامی گیرنده تلویزیون اضافی خواهد بود.

تلویزیون آی پی

IPTV به سیستم تلویزیونی گفته می شود که در بستر شبکه توزیع شده است، شبکه ای که در این سیستم مورد استفاده قرار می گیرد همان شبکه ایست که برای استفاده اینترنت، رد و بدل کردن ایمیل ها و یا حتی سیستم تلفن مورد استفاده قرار می گیرد. تکنولوژی IPTV قابلیت یک سازمان را برای استفاده از شبکه برای استفاده بیشتر از نیازهای متداول خود افزایش می دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک "اطلاعات بیشتر " کلیک فرمایید.

دیجیتال ساینج

سیستم های نمایش هوشمند ( Digital Signage ) ( دیجیتال ساینج ), نوعی سیستم نمایش تلویزیونی است که خدماتی نظیر اطلاع رسانی به صورت چندرسانه ای (مولتی مدیا), نمایش کانال های تلوزیونی به صورت زنده, نمایش تبلیغات و اسپانسرینگ, معرفی محصولات, دریافت آخرین اخبار از طریق اینترنت و هزاران قابلیت دیگر را برای صاحبان خود به ارمغان می آورد.
این سیستم به دلیل کاهش هزینه تبلیغات, امکان استفاده از محتوا چندرسانه ای ( متن, تصویر و صدا ) و میزان تاثیر انکان ناپذیر آن بر روی مخاطبان, سیستم مذکور را از ارکان اصلی سیستم های اطلاع رسان خود می دانند.

شرح مختصر درباره راهکارها

هاتف در شبکه های اجتماعی