آموزش نصب دیجیتال ساینج

آموزش نصب دیجیتال ساینج

جهت نصب دیجیتال ساینج هاتف، نیاز است که بدانید چه نوع کاربری از سیستم انتظار خواهید داشت ؟ برای مثال دیجیتال ساینج شما فقط قرار است تا در یک نمایشگر نمایش داده شود و یا در چند نمایشگر، و در صورتی که چند نمایشگر مد نظر شماست آیا محتوا یکسانی خواهند داشت و یا دوست دارید هر نمایشگر تصویر متفاوتی را نمایش دهد ؟
جهت آشنایی بیشتر با انواع نمایش تصویر در سیستم دیجیتال ساینج به مقاله زیر مراجعه فرمایید :

- دیجیتال ساینج هاتف قادر است محتوای خروجی را به چه صورت هایی پخش کند ؟

 

تمامی این سوال ها راه حل های متفاوتی خواهد داشت چرا که هر راهکار نیاز به زیرساخت های متفاوتی خواهد داشت که در ادامه هرکدام را توضیح خواهیم داد.

نصب دیجیتال ساینج برای نمایش در یک مانیتور به صورت افقی یا عمودی

دیجیتال ساینج هاتف، جهت پخش محتوا برای یک مانیتور به راحتی در پشت تلویزیون مورد نظر قرار گرفته و توسط یک کابل HTMI به تلویزیون مورد نظر متصل شده و به سادگی به پخش محتوا می پردازد

نصب دیجیتال ساینج برای نمایش به صورت ویدیو وال

ویدیو وال (Video Wall) چه به صورت منظم و چه به صورت چینش نامنظم به دو صورت به نمایش محتوا می پردازد، در حالت اول همه نمایشگر ها یک محتوا نمایش می دهند و در حالت دوم هر نمایشگر محتوا مربوط به خود را نمایش می دهد
در صورتی که نمایشگر ها محتوا یکسانی را نمایش بدهند یک سیستم ساینج با خروجی HTMI به سیستم ویدیو وال متصل شده و یا از طریق نرم افزاری و یا مبدل های تصویر ویدیو وال تصویر یک پارچه را به تعداد مورد نظر تقسیم بندی کرده و در نمایشگر های مربوطه نمایش می دهد، اما در صورتی که هر نمایشگر به یک محتوا جداگانه نیاز داشته باشد، برای هر نمایشگر از یک سیستم ساینج خروجی جداگانه دریافت می شود. .

 

نصب دیجیتال ساینج برای نمایش در چند مانیتور با تصاویر متفاوت

در این مورد نیز برای هر نمایشگر نیاز به یک سیستم ساینج می باشد که به صورت مستقیم به مانیتور مربوطه متصل شده و به پخش محتوا می پردازد اما کنترل همه دستگاهها می تواند از یک کنترل کننده سازماندهی و کنترل شود.

نصب دیجیتال ساینج برای نمایش در چند مانیتور تصاویر یکسان

در این مورد می توان از سیستم آنتن مرکزی استفاده کرده و با قرار دادن یک دستگاه مدولاتور دیجیتال در سیستم انتن مرکزی و متصل کردن آن به دستگاه دیجیتال ساینیج، خروجی حاصله را به صورت یک شبکه اختصاصی بر روی تمامی گیرنده های متصل به آنتن مرکزی دریافت نمود.