تفاوت سیستم آنتن مرکزی هاتف با سایر شرکت ها در چیست ؟

آنتن مرکزی

سیستم آنتن مرکزی هاتف بر پایه کیفیت بسیار بالا محصولات و تجربه بالا متخصصین این شرکت به همراه دقت و تلاش دپارتمان فنی این شرکت، برای ارائه به روز ترین و کاراترین پکیج بنا نهاده شده است.
بر این اساس شرکت هاتف با داشتن نمایندگی انحصاری  FTEاسپانیا و Johansson بلژیک، علاوه بر اینکه کیفیت و نوآوری را در راه کار های ارائه شده خود برای مشتریان و همکاران عزیز تضمین می نماید، با به کار گیری جدیدترین و بهترین تجهیزات اندازه گیری و کالیبراسیون الکترونیکی نیز عملکرد سیستم ارائه شده را در بالاترین سطح ممکن میسر می سازد.

از دیگر مباحث قابل اشاره در این زمینه می توان به یکپارچگی و تفکیک پذیری بالا این سیستم اشاره کرد، چرا که یکپارچگی و تفکیک پذیری دو عاملی هستند که فقط در طراحی صحیح می توان به آن رسید درنتیجه، ترکیب این دو ویژگی منجر به ارائه سیستمی خواهد شد که در صورت نیاز بتوان از هر نقطه آن را طبق خواسته های مشتریان، تغییر و یا اصلاح نمود، بدون اینکه در یکپارچگی کلی آن خللی ایجاد شده و یا از قدرت آن کاسته شود.
ویژگی های مذکور را می توان خصوصیت مثبت این سیستم ها دانست چراکه با توجه به این یکپارچگی، مشتریان یک سیستم جامع کاربردی تلوزیونی دارند تا یک مجموعه قطعات الکترونیکی که مشخص نیست متناسب با چه شرایط و سازگار با چه تجهیزات دیگری اجرا و تحویل مشتریان شده اند.

از دیگر خصوصیات بارز سیستم آنتن مرکزی ارائه شده توسط شرکت هاتف می توان به راه کار محور بودن و انعطاف پذیر بودن آن اشاره کرد، چرا که همواره مشتریان در پروژه های خود با پیمانکاران به این مشکل بر می خورند که پیمانکار اعلام می کند " این سیستم برای رفع نیاز های شما باید این میزان قطعات را داشته باشد و شما انتخاب دیگری ندارید " که این مورد را می توان اصلی ترین معضل در سفارش سیستم آنتن مرکزی برای کارفرمایان دانست .
با توجه به راهکار محور بودن سیستم تلویزیونی یکپارچه و طیف گسترده قطعات با رده کاربری متفاوت ارائه شده توسط شرکت هاتف، مشتریان می توانند نسبت به شرایط و نوع خدمات گزینه های مطلوب را انتخاب کنند و از خدمات سیستم تلویزیونی خود لذت ببرند.برخی از مقالات مرتبط :