اف تی ای تقلبی

مشتریان و همکاران گرامی، سلام
متاسفانه مدتیست با خبر شدیم، افرادی سودجو که در همه زمینه های ممکن دست از سودجویی و طمع بر نداشته، همانطور که در بازارپوشاک، الکترونیک، ساختمان، مواد غذایی و ... وارد شده اند و اجناس بی کیفیت را غیر مسئولانه روانه بازار می کنند، به بازار سیستم های تلویزیونی و آنتن مرکزی نیز وارد شده و برخی از محصولات شرکت FTE اسپانیا، یکی از معدود برند هایی که هنوز نمونه تقلبی برای آن در بازار موجود نبود را نیز از الطاف خود بی بهره نگذاشته اند.

 

مراقب برخی از تجهیزات تقلبی FTE Maximal در بازار باشید

 


   بی شک ما نیز به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات FTE Maximal در ایران، پیشبینی چنین روزی را کرده بودیم و از این پس با اطلاع رسانی های پی در پی شما را در جریان محصولات تقلبی و بی کیفیت که حتی از نظر ظاهری نیز شباهتی با محصولات شرکت اف تی ای اسپانیا ندارند خواهیم گذاشت. البته در این زمینه، خیال ما راحت است زیرا کیفیت ساخت و خروجی نهایی محصولات تقلبی به قدری با نمونه اصلی تفاوت دارد که همکاران و مشتریان عزیز با کمی دقت و انتخاب درست محل خرید می توانند از خرید محصولات واقعی و اصل اطمینان حاصل نمایند.

مدولاتور FTE

 

آمپلی فایر FTE

 

پریز FTE


مزیت شرکت هاتف الکترونیک علاوه بر ارائه محصولات اصل Fte Maximal در چیست ؟

 


   از جمله مزیت های شرکت هاتف الکترونیک هوشمند به عنوان نمایندگی رسمی شرکت FTE Maximal اسپانیا علاوه بر ارائه محصولات اصلی، ارائه راهکار هایی است که با ارائه پروپوزال دقیق و مشخصات فنی به همراه محصولات خود ارائه می کند.
راه کار های شرکت هاتف در این زمینه از مشاوره های قبل از راه اندازی پروژه شروع و با ارائه راهکار به صورت پروپوزال ادامه خواهد یافت و پس از تایید مشتری و یا همکاران گرامی، از آنتن روی پشت بام تا پریز انجام شده و بهترین خروجی ممکن به کارفرما محترم تحویل خواهد شد.

درباره هاتف الكترونيك هوشمند

شرکت هاتف الکترونیک هوشمند با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه ارائه راهکارهای تصویری، مشاوره و فروش انواع سیستم های آنتن مرکزی، دیجیتال ساینج، آی پی تی وی، تلویزیون های هتلی، تلویزیون بیمارستانی و شبکه های اختصاصی برای مراکز درمانی و اقامتی پاسخگو نیازهای همکاران و مشتریان عزیز می باشد.

ما در هاتف با اخذ نمایندگی شرکت هایی از قبیل  FTE اسپانیا،  Johanssonبلژیک، BrightSign آمریکا و Exterity انگلستان در ایران توانسته ایم با ارائه جدید ترین راه کارهای مبنی بر تکنولوژی روز سیستم های مدرن تلویزیونی، اعتماد بسیاری از مشتریان و همکاران گرامی را به خود جلب نماییم.

هدف ما در هاتف ایجاد بستر مناسب برای توسعه و تجهیز سیستمهای تلویزیونی و امکان استفاده بهتر از جلوه های بصری در جامعه است که در نهایت منجر به جلب رضایت و ایجاد آرامش و لذت بصری برای مشتریان و همکاران عزیز خواهد بود. امید است با حسن اعتماد شما شاهد پیشرفت روز افزون این مجموعه و در نهایت شاهد بهبود سیستم های ارتباط تلویزیونی در کشور باشیم.

توانايي هاي ما

سیستم آنتن مرکزی
دیجیتال ساینج
آی پی تی وی
مهندسی کابل کشی صحیح
ارائه خدمات کامل از آنتن تا پریز

زیر مجموعه ها

این بخش شامل مقالات و سوالات متداولی است که شما در زمینه سیستم های آنتن مرکزی، دیجیتال ساینج، تلویزیون های تحت شبکه یا آی پی تی وی و مباحث مربوط به صنعت تصویر شامل استاندارد ها و ...  از ما پرسیده اید.

جهت دسترسی به سوالات موردنظر و یا مقالات خود، یکی از موضوعاتی که در پایین تصویر و یا منو بالا سایت مشخص شده را انتخاب کرده و مقالات مد نظر خود را مطالعه بفرمایید.