سیستم تلویزیونی یکپارچه

 

آنتن مرکزی یکپارچه

در دنیای امروزی که رقابت منصفانه جای خود را به رقابت نابرابر و گاها تخریبی خصوصا در دنیای تکنولوژی و دیجیتال داده است، فروشندگان می کوشند بدون در نظر گرفتن نیاز مشتری، اجناس خود را به فروش رسانده و سیستم هایی تحویل آنها می دهند که کارایی مناسب را نداشته و یا دوام و ماندگاری پایینی دارند و تمام وقت و هزینه و از آن مهمتر اعتماد این عزیزان را نسبت به سیستم ارائه شده از بین می برند
با توجه به کمبوداطلاعات به روز و مشاوره فنی برای مشتریان و انتخاب نا آگاهانه مشتری و بعضا همکاران، که از اصلی ترین دلایل انتخاب سیستم های مهندسی نشده و فاقد کیفیت لازم است، بر آن شدیم تا از فواید سیستم های یکپارچه آنتن مرکزی و مزیت انتخاب و استفاده از آنها برای درک بهتر اهمیت این موضوع توضیحاتی را ارائه دهیم.

 

در تعاریف سیستم همیشه به این نکته اشاره می شود که سیستم به مجموعه ای از تجهیزات گفته میشود که برای هدف واحدی کنار یکدیگر چیده شده و در رسیدن به آن هدف تلاش می کنند.
سیستم یکپارچه و تفکیک پذیر در صورت طراحی دقیق و مهندسی شده حاصل میشود که در سیستم مذکور می توان قبل و یا پس از نصب و راه اندازی از هر نقطه آن را طبق خواسته های مشتریان، تغییر داده و یا اصلاح نمود، بدون اینکه در یکپارچگی کلی آن خللی ایجاد شده و یا از قدرت آن کاسته شود.
ویژگی های مذکور را می توان خصوصیت مثبت این سیستم ها دانست چراکه با توجه به این یکپارچگی، مشتریان یک سیستم جامع کاربردی تلوزیونی دارند تا یک مجموعه قطعات الکترونیکی که مشخص نیست متناسب با چه شرایط و سازگار با چه تجهیزات دیگری اجرا و تحویل مشتریان شده اند.

آنتن مرکزی

مفهوم یکپارچگی زمانی ارزش و اهمیت بیشتری پیدا می کند که تجهیزات با مطالعه و بررسی تخصصی و در صورت امکان از یک برند و یا برند هایی که بیشترین سازگاری را با یکدیگر داشته و با ارائه جداول دقیق فنی مهندسی میزان ضعف و قوت عملکرد خود را مشخص نموده اند، کنار یکدیگر چیده شده باشند.
برای مثال زمانی که کابل کواکسیال با کیفیت مناسب و با جدول افت مشخص در کنار تقویت کننده ای که با همان کابل تست و کالیبره شده است بیشترین میزان تقویت سیگنال و کمترین میزان نویز را در کل سیستم خواهد داشت و کارایی این سیستم نسبت به زمانی که هر کدام از قطعات سیستم بی توجه به نقاط قوت و ضعف و بدون رعایت اصول طراحی و مهندسی کنار هم چیده شده باشند بسیار بالاتر، طول عمر طولانی تر و استحکام به مراتب بهتری خواهد داشت.

آنتن مرکزی

بزرگترین معضل سیستم تلوزیونی سنتی این است که بعد از نصب دیگر امکان تغییر نوع خروجی و یا تبدیل کاربری در آن وجود نخواهد داشت و در اکثر موارد ارتقا سیستم با تجهیزات موجود امکان پذیر نخواهد بود، اما با استفاده از سیستم های تفکیک پذیر تلوزیونی شرکت هاتف می توان از امکان انعطاف پذیری این سیستم ها استفاده کرده و در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با اضافه یا اصلاح یک قطعه خدمات را طبق دستور مشتریان ارتقاء و یا تغییر داد و یا اینکه با توجه به نیاز مشتریان در قسمت های مختلف یک مجموعه، خروجی و پخش کانال های اختصاصی و تفکیک شده داشت.

آنتن مرکزی

از دیگر مشکلات سیستم های سنتی نیاز آنها به بستر و حجم زیادی از فضا جهت پیاده سازی و نصب تجهیزات می باشد که با توجه به تراکم بالای کاربری در ساختمان ها، مهیا کردن این فضا بسیار مشکل و اکثرا انجام نشدنی خواهد بود.
اما پیشبینی شرکت هاتف با بهره گیری از راهکارهای مهندسی شده و کارآمد شرکت های مطرح جهان در زمینه سیستم تلویزیونی یکپارچه، این معضل را رفع کرده است چرا که طراحی قطعات مورد استفاده از این شرکت ها به نوعی است که می توان در راحت ترین حالت و با کمترین هزینه و اشغال فضا قطعات را نصب و سیستم را آماده به کار نمود.

آنتن مرکزی

وقتی صحبت از ابرقدرت های صنعت ارتباطات تلوزیونی می شود؛ تجربه، کیفیت و رضایت مخاطبین از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار برای انتخاب مشتریان به شمار می آیند تا زمان و بودجه خود را صرف خرید و استفاده از قطعات بی کیفیت و سطح پایین بازار نکرده و بهترین انتخاب را داشته باشند. در نتیجه نصب و استفاده از سیستم مذکور باعث صرفه جویی در هزینه و اطمینان خاطر در طولانی مدت برای مخاطبین این سیستم می شود چرا که یکپارچگی و کیفیت تولید تجهیزات از نقطه دریافت تا نقطه نمایش تصویر، این سیستم ها را از لحاظ عمر مفید و عدم افت کیفیت در طولانی مدت، از سایر سیستم های موجود در بازار متمایز ساخته است که این نتیجه شناخت دقیق هاتف از شرکت های تولیدکننده برتر سیستم تلویزیونی یکپارچه جهت ارائه بهترین راهکارهای ممکن به مشتریان می باشد.

آنتن مرکزی

هاتف مشتریان را دوست خود می پندارد و با توجه به این دیدگاه توانسته در پشتیبانی از مشتریان خود خدمات منحصر به فرد زیادی ارائه نماید تا مشتریان با امنیت خاطر بیشتر بتوانند از خدمات این شرکت استفاده کنند.
از این رو سرویس رایگان در زمان گارانتی در صورت وقوع نقص فنی در سیستم های تصویری در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.
با توجه به نیاز مشتریان، کارشناسان هاتف 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به نیاز های مشتریان عزیز می باشند.

آنتن مرکزی

باتوجه به مشکلات پیش آمده برای کسانی که از سیستم های غیر مهندسی شده و ناکارآمد استفاده کرده اند و این امر منجر به بی اعتمادی از سوی این عزیزان شده است، هاتف با اعتماد کاملی که نسبت به کیفیت تجهیزات خود دارد، آن ها را به مدت یک سال تضمین نموده تا این امر باعث اطمینان خاطر برای دوستان و مشتریان عزیز قرار گیرد و در صورت وقوع هر نوع نقص در عملکرد این تجهیزات، به صورت رایگان در کوتاه ترین زمان ممکن، قطعات مذکور را توسط کارشناسانش تعویض و رفع عیب خواهد کرد.

آنتن مرکزی