ارائه مشاوره فنی به مشتریان

 

مشاوره آنتن مرکزی

به جرات می توان بزرگترین مشکل برای دریافت بهترین و مطلوب ترین نتیجه دلخواه توسط مشتریان را ناآگاهی این عزیزان از جدیدترین تکنولوژی های موجود در صنعت تصویر و به روز نبودن مشا ورینی دانست که مشا وره های خود به مشتری را بر اساس محصولات قدیمی و معرفی شده توسط واسطه های شغلی خود، برنامه ریزی و ارائه می کنند.
شرکت هاتف الکترونیک با ارائه جدیدترین محصولات روز بازار دنیا در زمینه آنتن مرکزی، دیجیتال ساینج، IPTV و سایر تکنولوژی های روز دنیا در صنعت تصویر با پشتوانه واحد فعال تحقیق و توسعه خود توانسته راه حل مناسبی را برای مشتریان و همکاران عزیز در جهت نتیجه مطلوب ارائه نماید.

 

از دیگر مواردی که به دفعات در پروژه های انجام شده و یا سیستم های پیشنهادی توسط برخی از واسط ها مشاهده شده، استفاده از یک سیستم که برای کار دیگری ساخته شده، به جای سیستم مورد درخواست مشتری می باشد. این امر ممکن است نیاز مشتری را به صورت موقت برطرف کند اما در طولانی مدت مشتریان متوجه می شوند سیستمی که دریافت کرده نه تنها مشکلات آنها را حل نمی کند بلکه نسبت به سایر راهکار ها و سیستم هایی که جواب قطعی مشکلات آنهاست نیز بی اعتماد می شوند.

با توجه به موارد یاد شده شرکت هاتف آمادگی خود را جهت اطلاع رسانی در رابطه با ارائه راهکار و اعلام جدیدترین تکنولوژی های صنعت تصویربه مشتریان عزیز به مشتریان عزیز اعلام می دارد.

ارائه راهکار آنتن مرکزی