درباره هاتف الكترونيك هوشمند

شرکت هاتف الکترونیک هوشمند با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه ارائه راهکارهای تصویری، مشاوره و فروش انواع سیستم های آنتن مرکزی، دیجیتال ساینج، آی پی تی وی، تلویزیون های هتلی، تلویزیون بیمارستانی و شبکه های اختصاصی برای مراکز درمانی و اقامتی پاسخگو نیازهای همکاران و مشتریان عزیز می باشد.

ما در هاتف با اخذ نمایندگی شرکت هایی از قبیل  FTE و EK اسپانیا، Johansson بلژیک، BrightSign آمریکا و Exterity انگلستان در ایران توانسته ایم با ارائه جدید ترین راه کارهای مبنی بر تکنولوژی روز سیستم های مدرن تلویزیونی، اعتماد بسیاری از مشتریان و همکاران گرامی را به خود جلب نماییم.

هدف ما در هاتف ایجاد بستر مناسب برای توسعه و تجهیز سیستمهای تلویزیونی و امکان استفاده بهتر از جلوه های بصری در جامعه است که در نهایت منجر به جلب رضایت و ایجاد آرامش و لذت بصری برای مشتریان و همکاران عزیز خواهد بود. امید است با حسن اعتماد شما شاهد پیشرفت روز افزون این مجموعه و در نهایت شاهد بهبود سیستم های ارتباط تلویزیونی در کشور باشیم.

توانايي هاي ما

سیستم آنتن مرکزی
دیجیتال ساینج
آی پی تی وی
مهندسی کابل کشی صحیح
ارائه خدمات کامل از آنتن تا پریز

 با رشد تکنولوژی های ارتباط تلوزیونی در جهان، هر روز شاهد شرکت هایی هستیم که به نوعی مدعی ارائه و اجرای این سیستم ها می باشند و از سوی دیگر کارفرمایانی که در این راستا دچار بحران عدم دستیابی به خواسته های موردنظر خود در زمینه نوع تجهیزات و اجرا شده اند که این امر باعث بوجود آمدن دیدگاه منفی نسبت به این سیستم ها شده است.
 شرکت هاتف الکترونیک توانسته با تکیه بر جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از تخصص برترین نیروهای فنی و مهندسی در زمینه تصویر و همچنین با تخصیص نمایندگی انحصاری قدرتمند ترین کمپانی های فعال در زمینه تصویر نظیرکمپانی FTE و EK اسپانیا، BrightSign آمریکا و Johansson بلژیک، در زمینه تولید تجهیزات آنتن های مرکزی، تلوزیون کابلی، سیستم های نمایش هوشمند ( Digital Signage ) و IPTV، راهکارهایی برای گذر از این بحران ارائه نماید.
 ما توانسته ایم با نگاهی مهندسی شده در زمینه محاسبات سیستم های آنتن مرکزی، تلوزیون های کابلی، IPTV، سیستم های نمایش هوشمند (Digital Signage ) و همچنین با بکارگیـــری راهکارهای یکپارچــه سازی ( Total Solution ) کمپانی Fte Maximal ، مشکلات مربوط به عدم وجود تجهیزات با کیفیت و عدم انطباق آنها، را حل نماییم تا با ارائه صحیح این سیستم ها به کارفرمایان عزیز، گامی بزرگ در جهت رضایتمندی ایشان برداشته باشیم.
 بزرگترین مشکل آنتن های مرکزی و تلویزیون های کابلی، عدم استفاده از نقشه های کابل کشی و کابل های با کیفیت میباشد که این مسئله در صورتی که با دقت انجام شود میتواند تاثیر حیرت انگیزی در کیفیت نهایی پروژه مذکور و سطح رضایت مندی مشتریان داشته باشد و ما این مهم را در هاتف برای شما تضمین مینماییم.
 وجه تمایز هاتف با سایر شرکت های ارائه کننده سیستم های تصویری در این است که این شرکت علاوه بر بهره گیری از تیم فنی و مهندسی خبره و استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و محصولات با کیفیت قادر است تا برای هر مشتری با توجه به نیازهای وی یک راهکار به خصوص با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت ممکن ارائه نماید.
 ما با در دسترس بودن برای مشتریان این تجربه را برای ایشان ایجاد می کنیم که هاتف یک دوست و پشتیبان همیشه بیدار است.