گالری و موزه ها

دیجیتال ساینج موزه و گالری

بارها و بارها شده که از موزه یا گالری هنری دیدن کرده ایم و اثری را دیدیم که به نظرمان زیبا و یا عجیب آمده و کسی در اطرافمان نبوده که تاریخچه و یا حالات درونی خالق آن اثر هنری را برایمان ترسیم کند تا با حال و هوای روحی و یا تاریخچه آن اثر آشنایی بیشتری پیدا کنیم.
سیستم های نمایش هوشمند با قابلیت پخش فایل های صوتی و تصویری به جذابیت گالری و یا موزه می افزایند و باعث افزایش علاقه بازدید کنندگان به فرهنگ بازدید از مراکز این چنینی و در نهایت افزایش بهره وری مالی و معنوی این مراکز باشند.

 

تاثیرات Digital Signage در بهبود بازدید و علاقه عمومی از موزه و گالری ها


اطلاع رسانی :


اطلاع رسانی درست و به موقع مراجعین در رابطه با تاریخچه و اطلاعات مربوط به آن اثر با پخش فایل های صوتی و تصویری و یا متنی و حتی باز گذاشتن دست مشتری برای جستجو در صفحات وب به صورت پیش بینی شده می تواند به جذابیت گالری و یا موزه مورد نظر کمک شایانی نماید.


تبلیغات :


موزه و گالری ها به علت رفت و آمد زیاد مراجعین، پتانسیل بالایی برای بحث تبلیغات و اسپانسرینگ دارند که این امر باعث جلب توجه اکثریت افراد به تبلیغات پخش شده از سیستم های نمایش هوشمند در این گونه مکان ها را خواهد داشت.


کسب درآمد :


سیستم های دیجیتال ساینج به دلیل جذابیت بالایی که برای مخاطبین دارند, وسیله مناسبی برای نمایش فروش های ویژه و یا مناقصه ای در موزه و گالری هایی هستند که میخواهند برخی از اجناس خود را به صورت مناقصه ای و یا فروش ویژه برای علاقه مندان به فروش برسانند.


امنیت :


پیام های اضطراری در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه باعث می شود که مراجعین محترم به این گونه مراکز سریعا از خطر مورد نظر مطلع شده و توسط سیستم راهنمای مسیر یابی از ساختمان خارج شوند.