دیجیتال ساینج هاتف چه نوع محتوایی پخش می کند ؟

در این مقاله به بررسی محتوا قابل پخش توسط سیستم دیجیتال ساینج شرکت هاتف الکترونیک می پردازیم :

 

نوع خروجی

توضیحات

html

دیجیتال ساینج هاتف با پشتیبانی از HTML5 و CSS3 که با استفاده از موتور قدرتمند مرورگر گوگل کروم صورت گرفته قادر است تا انواع وبسایت های تحت وب و لوکال را برای خروجی سیستم آماده کرده و برای بینندگان به نمایش درآورد.

voice

سیستم پخش دیجیتال تعبیه شده در دیجیتال ساینج هاتف از پخش فایل های صوتی با کیفیت بالا پشتیبانی کرده و برای خروجی به دستگاه های صوتی حرفه ای و مصارف فروشگاهی و معرفی محصول و حتی پخش فیلم در هتل ها و بیمارستانها بسیار مناسب است.

video

دیجیتال ساینج هاتف با تکیه بر پردازنده گرافیکی قدرتمند خود می تواند کیفیت بی نظیری از پخش فایل های ویدیویی را به صورت خروجی به نمایش بگذارد. همچنین با توجه به قدرت بالای خود قادر است تا در یک تصویر چندین خروجی تصویر به صورت ترکیب عکس و فیلم را به بیننده ارائه نماید. از این رو این سیستم با پشتیبانی از سیستم فشرده سازی جدید H265 قادر است تا تصاویر با کیفیت Full HD و همچنین 4K را دریافت کرده و به صورت خروجی برای نمایشگر ارسال نماید.

live-stream

سیستم نمایش هوشمند هاتف قادر است تا با دریافت کانال های تلویزیونی در ورودی، آنها را در کنار برنامه های خود جا داده و تلفیقی از پخش زنده تلویزیونی به همراه سایر امکاناتی نظیر زیرنویس، تبلیغات و اطلاع رسانی، اسلاید تصاویر و ... به نمایش در آورد.

pic

دیجیتال ساینج هاتف از عکس هایی با فرمت Png,Jpg و Bmp با رزولوشن بالا پشتیبانی کرده و قادر است تا آنها را به صورت اسلاید شو همراه با افکت های متنوع به نمایش در آورد.

date-time

قابلیت نمایش تاریخ و ساعت مناطق مختلف جهان به صورت اینترنتی و سیستمی نیز از دیگر امکانات مورد استفاده جهت مکان هایی مانند بیمارستان ها و هتل هاست که کمک شایانی به مراجعین محترم به این اماکن خواهد کرد و در نهایت باعث افزایش سطح رضایت مندی مراجعین و بینندگان خواهد بود.

rss

دریافت و نمایش RSS از وب سایت های خبرگذاری و اطلاع رسانی به صورت زیرنویس از دیگر امکانات این سیستم است که به اطلاع رسانی آنلاین و لحظه ای برای مراجعین کمک زیادی خواهد کرد.

geo

با بهره گیری از سیستم GPS دیجیتال ساینج هاتف قادر است تا با توجه به موقعیت مکانی سیستم، برنامه های برنامه ریزی شده مربوط به همان مکان را اجرا نماید، برای مثال دستگاهی که در سامانه ترابری شهری و یا بین شهری در حال کار است، می تواند با توجه به موقعیت مکانی خود اطلاعاتی راجع به ایستگاه های بعدی و یا مکان های جالب توجه در آنها را به مسافران ارائه نماید.

weather

سیستم پشیبینی وضعیت هوا از دیگر امکانات دیجیتال ساینج هاتف است که برای مکان هایی نظیر آژانس های هواپیمایی، فرودگاه ها و هتل ها فواید بسیاری داشته و می تواند پاسخگو بسیاری از نیازهای این عزیزان باشد.

sign-channel

دیجیتال ساینج هاتف با توجه به محتوا خود می تواند تبدیل به یک کانال اختصاصی برای هتل ها و بیمارستان ها شده و با ترکیب سیستم آنتن مرکزی این ارگان ها به صورت یک کانال تلویزیونی اختصاصی اقدام به پخش برنامه های مشخص به صورت 24/7 نماید.