سازمان و ادارات دولتی

دیجیتال ساینج شرکت ها

بر خلاف شرکت های خصوصی, در سازمان و ارگان های دولتی چالشی برای معرفی محصولات و خدمات وجود ندارد بلکه نحوه اعلام طرح ها و نحوه عرضه خدمات و یا قوانین و مقررات سازمانی و یا حتی اخبار جدید آن سازمان است که اطلاع رسانی را برای آن سازمان مشکل و ارتباط با مراجعین و مشتریان را به خطر می اندازد.
در واقع این وسعت سازمان است که اطلاع رسانی را سخت کرده و ذهن مشتریان و مراجعین را با سوالات بی پاسخ زیادی تنها می گذارد, دیجیتال ساینج و یا سیستم های نمایش هوشمند هاتف الکترونیک با عرضه خدمات زیادی در قاب چندرسانه ای می تواند خلاء ایجاد شده در این میان را به طرز شگفت انگیزی پر کرده و باعث افزایش بهره وری قابل لمسی برای سازمان و یا ارگان موردنظر گردد.

 

تاثیرات Digital Signage در بهبود جایگاه سازمان و ارگان های دولتی


اطلاع رسانی :


یکی از مهمترین ویژگی های سیستم های نمایش هوشمند برای سازمان های دولتی و ارگان های بزرگ بحث انتقال سریع و لحظه ای اخبار آن سازمان, قوانین مربوط به آن ارگان و اطلاعیه هایی است که در تسریع رفع مشکل و یا پیشرفت کار مراجعین نقشی اساسی دارند و سیستم های نمایش هوشمند می توانند آنها را در قالب تصاویر متحرک, زیرنویس و یا اخبار به مراجعین نمایش دهند.مسیریابی :


یکی دیگر از موارد پر کاربرد در سازمان های بزرگ بحث مسیریابی است که در هر مکان می توان با توجه به موقعیت نصب سیستم نمایش هوشمند مراجعین را به محل مورد نظر خود راهنمایی کرد.


امنیت :


پخش هشدار تخلیه ساختمان و یا موارد امنیتی مشابه در زمان بروز حادثه و یا مورد غیرطبیعی که می تواند با سیستم اطفا حریق و یا اعلانات تلفیق شده و کارایی دو چندانی داشته باشد.


سوالات متداول :


پاسخ به سوالات متداول مراجعین می تواند نه تنها باعث رضایت مراجعین به سازمان گردد, بلکه میتواند افزایش چشم گیری در روند کاری کارکنان و افزایش تمرکز این عزیزان بر روی کارهای محول شده گردد که این امر باعث رشد همه جانبه سازمان خواهد شد.


زیبایی :


یکی از نکات برجسته سیستم های نمایش هوشمند, زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی شرکت ها و سازمان هاست که این امر باعث شده محیط داخلی زیبای شرکت همانند نقش برجسته آن در خدمت رسانی و کیفیت محصولات در ذهن مشتریان باقی بماند.