تفاوت استفاده از دیجیتال ساینج با استفاده از یک فلش و پخش تصاویر در چیست ؟

ممکن است این سوال پیش بیاید که چرا برای پخش تبلیغات و اطلاع رسانی های چند رسانه ای، از یک حافظه مانند فلش و پخش تصاویر آن در تلویزیون متصل به آنتن مرکزی و یا غیر متصل استفاده نکنیم ؟!
در زیر به مواردی اشاره می کنیم که برخی از تفاوت های بارز استفاده از دیجیتال ساینج را با پخش محتوا با تلویزیون معمولی به شما نشان می دهد

 

نوع خروجی

توضیحات

دیجیتال ساینج افقی

در دیجیتال ساینج شما قادر به تقسیم بندی صفحه به قسمت های نامحدود هستید و می توانید در این بخش بندی ها، محتوا مورد نظر خود را به نمایش در آورید، در صورتی که در حالت استفاده از تلویزیون فقط قادر به پخش یک محتوا در لحظه را خواهید داشت.

دیجیتال ساینج عمودی

در دیجیتال ساینج، می توان اطلاع رسانی را به صورت آنلاین تغییر داد ولی در نمایش تلویزیونی به علت اینکه فقط سیستم قادر به پخش فیلم و یا عکس می باشد این مهم با سرعت بسیار پایین تری انجام می پذیرد، همچنین در ساینج می توانید با توجه به فضا و نیاز خود، محتوا خود را به صورت افقی و عمودی نمایش دهید.

دیجیتال ساینج ویدیو وال

در سیستم دیجیتال ساینج شما قادر خواهید بود تا چندید مانیتور را به صورت همزمان به یکدیگر بچسبانید و محتوا یکسانی را با همه آنها به نمایش در آورید.

دیجیتال ساینج video wall

همچنین با استفاده از دیجیتال ساینج می توانید مانند تصویر، محتوا مد نظر خود را در اشکال و چیدمان مد نظر خود برنامه ریزی و به بینندگان و مخاطبین خود نمایش دهید.

دیجیتال ساینج کیوسک

در سیستم دیجیتال ساینیج می توانید، همزمان با پخش ویدیو، تصاویر و موسیقی، به اینترنت نیز متصل باشید و اخبار و اطلاع رسانی های خود را از بستر شبکه به صورت زیرنویس به مخاطبان خود نمایش دهید.

touchdisplay

سیستم لمسی در دیجیتال ساینج این امکان را به مشتریان و بینندگان می دهد تا بتوانند با دستگاه نعاملی دو طرفه داشته باشند و محتوا مد نظر خود را در زمان مد نظر مشاهده نمایند.