مراکز درمانی و بیمارستان ها

دیجیتال ساینج مراکز درمانی و بیمارستان ها

سیستم های نمایش هوشمند در مراکز درمانی و بیمارستان ها

امروز بیمارستان ها، کلینیک ها و مطب ها با توجه به مزیت های Digital Signage در تصاویر پویا، موثر و همچنین انعطاف پذیری این سیستم ها، توانسته اند ارتباطاتشان را با بیماران و همکاران متحول سازند. استفاده از این سیستم در مراکز درمانی شیوه جدیدی برای برقراری ارتباط با مراجعین می باشد، استفاده از این سیستم در صنعت پزشکی می تواند نوعی ارزش و متمایز کننده خوبی برای این مرکز از سایر مراکز سنتی باشد.

 

تاثیرات سیستم های نمایش هوشمند Digital Signage در مراکز درمانی و بیمارستان ها


آموزش :


پاسخ به سوالات متداول پزشکی و مراقبت های بعد از عمل جراحی که موجب بهینه سازی در اثربخشی عملکرد پرسنل و بهبود سریع بیمار به دلیل آگاهی بخشی به وی می گردد . در اتاق های انتظار معمولا Digital Signage وجود دارد که می تواند اطلاعاتی مربوط به تخصص پزشکان به بیماران برساند تا ایشان ضمن آگاهی بیشتر از بیماری خود و درمان آن بتوانند روحیه از دست رفته خود را مجددا احیا نمایند که این امر باعث صرفه جویی در زمان کادر پزشکی و بیمار می شود.


سرگرمی :


یکی از دغدغه های بیماران برای رفتن به مراکز درمانی، زمان انتظار بالا است. با نصب تجهیزات Digital Signage می توان به جای پخش یک کانال تلویزیونی خسته کننده، با ارائه تصاویر پویا و خلاق، اخبار جدید، تبلیغات محصولات مرتبط با فعالیت مطب، زمان انتظار را کوتاهتر جلوه داد و این یعنی رضایتمندی بیشتر در مراکز درمان. نباید این امر را فراموش کرد که اگر بیمار با روحیه مثبت با پزشک روبه رو شود سطح علاقه و رضایتمندی وی نسبت به عملکرد پزشک و کادر درمانی و همچنین اجرای دستورات و توصیه های پزشکی بیشتر خواهد شد.


قابلیت های سیستم های نمایش هوشمند برای مراکز درمانی :


- اطلاع رسانی برنامه حضور پزشکان
- راهنمای بخش های مختلف مرکز درمانی
- نمایش نکات سلامت در سالن های انتظار
- نمایش نوبت و مدت انتظار برای مراجعین (در صورت وجود سیستم نوبت دهی)
- نمایش برنامه های بیمارستان و همچنین نمایش امکانات و خدمات بیمارستان به صورت  فیلم، عکس و متن و ...
-  نمایش سوالات متداول مربوط به هر بخش به صورت جداگانه
-  نمایش راهکارهای پزشکی مربوط به بیماران هر بخش
- پیام های اضطراری در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه
- تبلیغات درون بیمارستانی در جهت درامدزایی بیمارستان
- قابلیت سازگاری با سیستم HIS (سیستم اطلاعاتی بیمارستان)