مراکز خرید و اماکن عمومی

دیجیتال ساینج مراکز خرید

برگ برنده شرکت ها تبلیغات در مراکز خرید و اماکن عمومی است که در این زمینه سیستم های تلوزیونی به علت دارا بودن تصاویر متحرک و جذاب, بیشترین تاثیر را روی بینندگان و مراجعین به این گونه مکان ها خواهند داشت.
به واقع بیشترین تاثیر سیستم هایدیجیتال ساینج در میان تمامی رسته های شغلی, در مراکز خرید مانند پاساژ ها و مال ها و مراکز پر رفت و آمد عمومی خواهد بود و این امر به علت پتانسیل بالای رفت و آمد عمومی از و از تمامی سطوح جامعه و اقشار مختلف در مکان های مذکور خواهد بود.

 

تاثیرات Digital Signage در مراکز خرید و اماکن عمومی


درآمد زایی :


تبلیغات و اسپانسرینگ با نصب سیستم های دیجیتال ساینج که با نصب ویدیو وال و یا مانیتور های بزرگ انجام می پذیرد بیشترین برد را در مکان های پر رفت و آمدی مثل مراکز خرید و اماکن عمومی خواهند داشت.


اطلاع رسانی :


از دیگر جنبه های سیستم های نمایش هوشمند برای مراکز خرید و اماکن عمومی می توان به مبحث اطلاع رسانی و جلب مشتری اشاره کرد که تاثیر زیاد آنها در این زمینه نیز جالب توجه است

- نمایش توضیحات کامل و کارشناسی شده تیم مارکتینگ مجموعه برای محصولات
- جلو گیری از خستگی پرسنل مجموعه به جهت پاسخ گویی به سوالات تکراری مراجعین در طول ساعات کاری
- نمایش ساعات کار مرکز و شعب دیگر آن مجموعه
- و ...


سوالات متداول :


پاسخ به سوالات متداول مراجعین می تواند نه تنها باعث رضایت مراجعین به مجموعه گردد, بلکه میتواند افزایش چشم گیری در روند کاری کارکنان و افزایش تمرکز این عزیزان بر روی کارهای محول شده گردد که این امر باعث رشد همه جانبه مجموعه خواهد شد.


زیبایی :


یکی از نکات برجسته سیستم های نمایش هوشمند, زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی مراکز خرید و اماکن عمومی است که این امر باعث شده محیط داخلی زیبای مجموعه همانند نقش برجسته آن در خدمت رسانی و کیفیت محصولات در ذهن مشتریان باقی بماند.