پایانه و فرودگاه ها

دیجیتال ساینج پایانه و فرودگاه ها

برگ برنده شرکت ها, تبلیغات در مراکز پر رفت و آمد عمومی مانند ترمینال ها و فرودگاه هاست که در این زمینه سیستم های تلوزیونی به علت دارا بودن تصاویر متحرک و جذاب, بیشترین تاثیر را روی بینندگان و مراجعین به این گونه مکان ها خواهند داشت.
به واقع بیشترین تاثیر سیستم هایدیجیتال ساینج در میان تمامی رسته های شغلی, در اماکنی مانند پاساژ ها و مال ها و مراکز پر رفت و آمد عمومی خصوصا پایانه ها و فرودگاه ها خواهد بود و این امر به علت پتانسیل بالای رفت و آمد عمومی از و از تمامی سطوح جامعه و اقشار مختلف در مکان های مذکور خواهد بود.

 

تاثیرات Digital Signage در پایانه و فرودگاه ها


درآمد زایی :


تبلیغات و اسپانسرینگ با نصب سیستم های دیجیتال ساینج که با نصب ویدیو وال و یا مانیتور های بزرگ انجام می پذیرد بیشترین برد را در مکان های پر رفت و آمدی مثل سالن های انتظار پایانه های مسافر بری و فرودگاه ها خواهند داشت.


اطلاع رسانی :


از دیگر جنبه های سیستم های نمایش هوشمند برای مراکز خرید و اماکن عمومی می توان به مبحث اطلاع رسانی و جلب مشتری اشاره کرد که تاثیر زیاد آنها در این زمینه نیز جالب توجه است

- تبلیغات و اسپانسرینگ برند های مختلف توسط تیم مارکتینگ و بازاریابی فرودگاه و پایانه ها و کسب درآمد
- جلو گیری از خستگی پرسنل مجموعه به جهت پاسخ گویی به سوالات تکراری مراجعین در طول ساعات کاری
- نمایش ساعات کار مرکز و شعب دیگر آن مجموعه
- و ...


سوالات متداول :


پاسخ به سوالات متداول مراجعین می تواند نه تنها باعث رضایت مراجعین به مجموعه گردد, بلکه میتواند افزایش چشم گیری در روند کاری کارکنان و افزایش تمرکز این عزیزان بر روی کارهای محول شده گردد که این امر باعث رشد همه جانبه مجموعه خواهد شد.


زیبایی :


یکی از نکات برجسته سیستم های نمایش هوشمند, زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی فرودگاه و پایانه های مسافربری است که این امر باعث شده محیط داخلی زیبای مجموعه همانند نقش برجسته آن در خدمت رسانی و کیفیت خدمات در ذهن مشتریان باقی بماند.