آنتن مرکزی

آنتن مرکزی

 

امروزه افزایش تراکم ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، بیمارستان و هتل ها، همچنین نیاز رو به رشد مخاطبین رسانه های جمعی به برنامه های متنوع تلویزیونی،مالکین این ساختمان ها را ملزم به نصب چندین گیرنده تلویزیونی (( آنتن )) می نماید، که هر چه تعداد مصرف کنندگان این سیستم بیشتر باشد تعداد آنتن های نصب شده نیز بیشتر خواهد بود.

این روند تا جایی که پشت بام ها، بالکن ها و پنجره ها زیبایی خود را از دست داده و دیگر فضای اضافه برای کاربری نخواهند داشت ادامه می یابد و یا این افراد با نصب سیستم های سنتی آنتن مرکزی اقدام به جمع آوری آنتن ها کرده که بعداً با مشکلاتی نظیر کیفیت نا مطلوب و همچنین کاربری محدود سیستم تلوزیونی روبرو می شوند چراکه برای داشتن یک سیستم تلویزیونی مطلوب، جدای از داشتن تجهیزات کارآمد، به طراحی دقیق آن سیستم نیز نیاز می باشد.

یکپارچگی و تفکیک پذیری دو عاملی هستند که فقط در طراحی صحیح می توان به آن رسید درنتیجه، ترکیب این دو ویژگی منجر به ارائه سیستمی خواهد شد که در صورت نیاز بتوان از هر نقطه آن را طبق خواسته های مشتریان، تغییر و یا اصلاح نمود، بدون اینکه در یکپارچگی کلی آن خللی ایجاد شده و یا از قدرت آن کاسته شود.
ویژگی های مذکور را می توان خصوصیت مثبت سیستم آنتن مرکزی دانست چراکه با توجه به این یکپارچگی، مشتریان یک سیستم جامع کاربردی تلوزیونی دارند تا یک مجموعه قطعات الکترونیکی که مشخص نیست متناسب با چه شرایط و سازگار با چه تجهیزات دیگری اجرا و تحویل مشتریان شده اند.

آنتن مرکزی

همواره مشتریان در پروژه های خود با پیمانکاران به این مشکل بر می خورند که پیمانکار اعلام می کند " این سیستم برای رفع نیاز های شما باید این میزان قطعات را داشته باشد و شما انتخاب دیگری ندارید " که این مورد را می توان اصلی ترین معضل در سفارش سیستم آنتن مرکزی برای کارفرمایان دانست . با توجه به راهکار محور بودن سیستم تلویزیونی یکپارچه و طیف گسترده قطعات با رده کاربری متفاوت ارائه شده توسط شرکت هاتف، مشتریان می توانند نسبت به شرایط و نوع خدمات گزینه های مطلوب را انتخاب کنند و از خدمات سیستم تلویزیونی خود لذت ببرند.

آنتن مرکزی

بزرگترین معضل سیستم تلوزیونی سنتی این است که بعد از نصب دیگر امکان تغییر نوع خروجی و یا تبدیل کاربری در آن وجود نخواهد داشت و در اکثر موارد ارتقا سیستم با تجهیزات موجود امکان پذیر نخواهد بود، اما با استفاده از سیستم های یکپارچه تلوزیونی شرکت هاتف می توان از امکان انعطاف پذیری این سیستم ها استفاده کرده و در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با اضافه یا اصلاح یک قطعه خدمات را طبق دستور مشتریان ارتقاء و یا تغییر داد و یا اینکه با توجه به نیاز مشتریان در قسمت های مختلف یک مجموعه، خروجی و پخش کانال های اختصاصی و تفکیک شده داشت.

آنتن مرکزی

از دیگر مشکلات سیستم های سنتی نیاز آنها به بستر و حجم زیادی از فضا جهت پیاده سازی و نصب تجهیزات می باشد که با توجه به تراکم بالای کاربری در ساختمان ها، مهیا کردن این فضا بسیار مشکل و اکثرا انجام نشدنی خواهد بود.
اما پیشبینی شرکت هاتف با بهره گیری از راهکارهای مهندسی شده و کارآمد شرکت های مطرح جهان در زمینه سیستم تلویزیونی یکپارچه، این معضل را رفع کرده است چرا که طراحی قطعات مورد استفاده از این شرکت ها به نوعی است که می توان در راحت ترین حالت و با کمترین هزینه و اشغال فضا قطعات را نصب و سیستم را آماده به کار نمود.

آنتن مرکزی

وقتی صحبت از ابرقدرت های صنعت ارتباطات تلوزیونی می شود؛ تجربه، کیفیت و رضایت مخاطبین از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار برای انتخاب مشتریان به شمار می آیند تا زمان و بودجه خود را صرف خرید و استفاده از قطعات بی کیفیت و سطح پایین بازار نکرده و بهترین انتخاب را داشته باشند. در نتیجه نصب و استفاده از سیستم مذکور باعث صرفه جویی در هزینه و اطمینان خاطر در طولانی مدت برای مخاطبین این سیستم می شود چرا که یکپارچگی و کیفیت تولید تجهیزات از نقطه دریافت تا نقطه نمایش تصویر، این سیستم ها را از لحاظ عمر مفید و عدم افت کیفیت در طولانی مدت، از سایر سیستم های موجود در بازار متمایز ساخته است که این نتیجه شناخت دقیق هاتف از شرکت های تولیدکننده برتر سیستم تلویزیونی یکپارچه جهت ارائه بهترین راهکارهای ممکن به مشتریان می باشد.

آنتن مرکزی

هاتف مشتریان را دوست خود می پندارد و با توجه به این دیدگاه توانسته در پشتیبانی از مشتریان خود خدمات منحصر به فرد زیادی ارائه نماید تا مشتریان با امنیت خاطر بیشتر بتوانند از خدمات این شرکت استفاده کنند.
از این رو سرویس رایگان در زمان گارانتی در صورت وقوع نقص فنی در سیستم های تصویری در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد.
با توجه به نیاز مشتریان، کارشناسان هاتف 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به نیاز های مشتریان عزیز می باشند.

آنتن مرکزی

باتوجه به مشکلات پیش آمده برای کسانی که از سیستم های غیر مهندسی شده و ناکارآمد استفاده کرده اند و این امر منجر به بی اعتمادی از سوی این عزیزان شده است، هاتف با اعتماد کاملی که نسبت به کیفیت تجهیزات خود دارد، آن ها را به مدت یک سال تضمین نموده تا این امر باعث اطمینان خاطر برای دوستان و مشتریان عزیز قرار گیرد و در صورت وقوع هر نوع نقص در عملکرد این تجهیزات، به صورت رایگان در کوتاه ترین زمان ممکن، قطعات مذکور را توسط کارشناسانش تعویض و رفع عیب خواهد کرد.

آنتن مرکزی


راه کارهای هاتف در زمینه سیستم آنتن مرکزی

 

راه کارهای شرکت هاتف الکترونیک هوشمند که بر حسب نوع کاربری ساختمان های موردنظر بر اساس ساعت ها تجزیه و تحلیل آماری و علمی جمع آوری شده در این قسمت برای مشتریان و همکاران گرامی آماده و به صورت طرح توجیهی قابل ارائه می باشد.