اولین تلویزیون رول شونده اولد ال جی

در خلال نمایشگاه سی ای اس ۲۰۱۸ کمپانی ال جی از تکنولوژی خود در زمینه ی تلویزیون های خانگی رونمایی به عمل آورد و این بار نسبت به سایر کمپانی ها بسیار متفاوت ظاهر شد. تلویزیون جدید اولد این کمپانی دارای ابعاد ۶۵ اینچی با قابلیت رول شوندگی می باش که کیفیت تصویری ۴K را به نمایش می گذارد. یکی از ویژگی های فوق العاده ی این تلویزیون که سبب شده نسبت به سایر کمپانی های متفاوت ظاهر گردد، قابلیت رول شوندگی نمایشگر در جعبه ای است که پایین تلویزیون قرار داده شده است.

کاربران پس از اتمام کار با تلویزیون می توانند به راحتی آن را در جعبه ی پایین آن، به صورت رول شده قرار دهند که این فرآیند کاملا به صورت اتوماتیک صورت می پذیرد. شاید برای بسیاری از افراد قابلیت جمع شدن نمایشگر تلویزیونشان آنقدرها هم مهم نباشد و حتی به عنوان دغدغه نیز به حساب نیاید ولی کمپانی ال جی مشتریانی که دیدگاه مینیمالیستیک دارند را نیز در نظر گرفته و فضای جمع و جور و ساده را در منازل آن ها فراهم می نماید.

تلویزیون ال جی اولد

کمپانی ال جی هیچ اطلاعاتی در خصوص تاریخ عرضه و حتی قیمت این محصول ارائه نکرده است و نبود چنین اطلاعاتی آنقدرها هم تعجب برانگیز نمی باشد، زیرا هم اکنون این تلویزیون یک طرح کاملا مفهومی بوده و انتظار نمی رود که در آینده ای نزدیک شاهد حضور آن در بازار باشیم. قطعا می توانیم بگوییم که این تلویزیون قیمت پایینی نخواهد داشت زیرا تلویزیون اینچی ال جی با کیفیت ۴K هم اکنون قیمت بالایی دارد و قابلیت رول شدن این نمایشگر قطعا قیمت این محصول از بیش از پیش افزایش خواهد داد.