آی پی تی وی در مناطق دوراز دسترس

 

آی پی تی وی

همواره نیاز اصلی مناطق دور از دسترس برای آموزش کار و موارد ایمنی و همچنین سرگرمی برای نیروهای مجموعه، ارائه یک سیستم تلویزیونی با امکانات کافی بوده و با آمدن تلویزیون های دیجیتالی و پیشرفت تکنولوژی در بخش های مختلف به خصوص صنعت تصویر و تلفن های هوشمند، این نیاز شکل جدی تری به خود گرفته است.
سیستم آی پی تی وی این امکان را برای کارکنان دکل های نفتی و مراکز دور افتاده ایجاد می نماید که بتوانند از امکانات بی شمار این سیستم از طریق تلویزیون موجود در اتاق استراحت  و همچنین تلفن همراه خود استفاده کرده و با آن ارتباط برقرار کنند، بستر مورد استفاده در این سیستم بر خلاف سیستم آنتن مرکزی که از کابل کواکسیال استفاده می کند، بستر شبکه می باشد.

 


IPTV شرکت هاتف الکترونیک برای مکان هایی مانند سکو های نفتی، استراحت گاه های کوهستانی در ارتفاعات و یا معادن مختلف در دل زمین و ... با توجه به نیاز مجموعه به کم حجم بودن و قابلیت استفاده اعضا از سیستم با تلفن های همراه طراحی شده و نیاز این مراکز را به مباحث آموزشی و امنیتی که از طریق سیستم VOD تامین می شود را برطرف می سازند، همچنین یکپارچگی این سیستم با دیجیتال ساینج باعث شده در مکان هایی مانند رستوران یا سالن جلسات بتوان آخرین اطلاعیه ها و اخبار مربوطه را به پرسنل نمایش داد و یا با اعلام هشدار های امنیتی و ... جان پرسنل و امنیت دستگاه ها و مجموعه را به طرز چشم گیری افزایش داد.

ویژگی های IPTV هاتف و کارایی آن در سکو های نفتی و مناطق دور از دسترس

 

   - ارائه سرویس های مبتنی بر شبکه سیمی و بی سیم

   - ارائه شبکه های اختصاصی بر پایه استاندارد های DVB-T، DVB-S و ASI به سیستم های تلویزیونی، تلفن های همراه، تبلت و ...

   - ارائه دیجیتال ساینج در معابر امن، رستوران، معابر عمومی و یا کنار دستگاه های مختلف با ارائه اطلاعات مربوطه برای مباحث آموزشی و امنیتی

   - ارائه سرویس Screen Mirroring از طریق سیستم موبایل بر روی نمایشگر های هوشمند

   - ارائه سرویس درخواست ویدیو VOD با امکان پخش، تغییر زمان، متوقف کردن و ....

   - ارائه سرویس ذخیره سازی محتوا پخش کانال های مختلف و امکان پخش مجدد در زمان مورد نظر

   - امکان داشتن زیرنویس برای برخی از شبکه های موجود به زبان های مختلف بر روی سیستم تلویزیونی

   - امکان نمایش EPG برای شبکه های مختلف و ارائه برنامه زمانبندی پخش